Fotografie k tisku by měla být v největším rozlišení v jakém byla uložena nebo upravena a s barevným profilem RGB nebo sRGB. Pokud si nejste jisti úpravou fotografií, nechte to na nás. Zdarma za vaší asistence provedeme jednoduché úpravy fotografií - křivek, úrovní a barevných korekcí.
Chcete-li mít jistotu , že fotografie jak ji vidíte u Vás na monitoru, se bude shodovat s výstupem z našeho plotru? Máme pro Vás řešení.
Dostanete od nás vytištěnou testovací tabulku a shodný soubor na cd, podle kterých si doladíte monitor a pak už nic nestojí v cestě profesionálním výsledkům přímo od Vašeho stolu.
Fotogrfie přijímáme na všech digi médiích - CD,DVD,karty z foťáku , USB paměti, přenosné HDD a samozřejmě internetem přes FTP nebo úschovny.
A tiskneme z formátů - tiff.,jpg ,raw,pdf a samozřejmě dalších fotografických nebo grafických formátů a programů.
Hlavní výhodou při tisku celých výstav je možnost sledovat tisk všech fotografií výstavy a případně je korigovat v průběhu procesu. Vzhledem k tomu , že se jedná o nejmodernější technologii a doposud nejlepší barevné podání , není již ani časově náročná(jak tomu bylo u nás ještě před rokem). Na všechny materiály máme vytvořený barevný profil.
Nejnovější pigmentové inkousty Canon zaručují barevnou stálost 100let.
Příprava fotografií
Pro profíky a nadšené amatéry
Protože někteří naši zákazníci jsou velice nároční,vytvořili jsme na všechny materiály dva profily barevný a černobílý.
Kontakt
Ceník
Reference
Home
Úprava dat
24x36 Fotoservis
Foto - OK studio
Svatební fotografie
Canon
Epson
Digitalní a průkazové fotografie
fotografování dětí a miminek